W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies (niezbędne). Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Szczegół mog Państwo przeczytać w naszej Polityce cookies.
OK


Surowce

 • Folia polipropylenowa dwuosiowo orientowana BOPP ( od ang. Biaxal Oriented Polypropylene), transparentna, matowa, biała lub metalizowana. Może być drukowana po stronie aktywowanej, nadaje się do laminowania z innymi strukturami.

   
 • Folia polipropylenowa nieorientowana CPP (od ang. Cast Polipropylene)

   
 • Folia BOPP perłowa (perlista) . Nieprzezroczysta, zgrzewalna folia polipropylenowa perlista o strukturze mikroporowatej do bezpośredniego pakowania z możliwością jej zadruku. Mikroporowatość wewnętrznej struktury zapewnia jej obniżona gęstość tym samym najwyższą wydajność opakowaniową ze wszystkich oferowanych folii polipropylenowych.

   
 • Dwu-osiowo orientowana folia poliestrowa, BOPET (Biaxially-oriented polyethylene terephthalate). Transparentna, matowa lub koloryzowana, może być aktywowana chemicznie i metodą koronowania, może być metalizowana. Wykorzystywana do druku i do dalszej obróbki np. laminowania. Charakteryzuje się wysoką przezroczystością, połyskiem oraz dobrym poślizgiem oraz niską ścieralnością. Jest też wytrzymała na obróbkę mechaniczną i utrzymuje stabilność wymiaru.

   
 • Polietylen o niskiej gęstości, folia LDPE, ( low density polyethylene), termoplastyczny, rozgałęzione łańcuchy polietylenu "nie pasują" do siebie, co powoduje mniejszą gęstość. Odporny na działanie kwasów, zasad i roztworów soli, a nieodporny na działanie silnych utleniaczy i stężonych kwasów: siarkowego, azotowego i chromowego. Stosowany jako termoplastyczna warstwa zgrzewalna w wielowarstwowych laminatach, może być drukowany po stronie aktywowanej.